Föremål som liknar modellfartyg
4259 SHIP MODEL
length: 75 cm,
Sold: SEK 300
Sold den 16 januari 2023
3304 SHIP MODEL
old. Length: 51, metal, wear, damages.
Sold: SEK 1700
Sold den 17 februari 2020
5409 SHIP MODEL
metal. Length: ca 12, m. M,
Sold: SEK 700
Sold den 20 maj 2019
2378 SHIP MODEL
length: ca 130,
Sold: SEK 800
Sold den 12 juni 2017
7066 SHIP MODEL
Sold: SEK 3100
Sold den 16 januari 2012
2631 SHIP MODEL
Engalnd, length: 90,
Sold: SEK 1100
Sold den 2 november 2009
5070 Modellfartyg
Vasa, trä/mässingskanoner, längd: 100
Sold: SEK 1400
Sold den 5 maj 2008
5025 Modellfartyg
längd: 60 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Sold: SEK 300
Sold den 27 mars 2006
2034 Modellfartyg,
höjd: 58
Sold: SEK 650
Sold den 6 mars 2006